top of page
Search

Już nadeszła wiosna!

Czy tak jak dom, jak ogródek, przygotowaliście swoje zdrowie na jej przyjście?

Wiosna to czas nowego otwarcia, zmian w życiu i wielkich porządków. To jednak także okres niepewnej pogody, która potrafi zmieniać się dosłownie z godziny na godzinę, zupełnie jak w znanym powiedzeniu „kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”. Z tego powodu też radość z pierwszych promieni wiosennego słońca skutecznie popsuć może drobna infekcja lub przeziębienie.

Wiosna to czas, w którym nie tylko przyroda budzi się do życia, ale i nam przybywa energii do działania. To dobry moment, aby zacząć regenerację organizmu – jak zacząć dbać o siebie wiosną? Tak naprawdę niewiele potrzeba, żeby poczuć się lepiej – wystarczą zmiana diety, więcej ruchu, odpowiednia suplementacja, a także… pozytywne myślenie.


Chcesz wzmocnić kości, a do tego Twoja dieta nie jest wystarczająco bogata w wapń czy magnez, a może cierpisz na jeszcze inne dolegliwości związane np. z nieprawidłowym funkcjonowaniem mięśni? Proponowany przez nas koral morski na pewno Cię zainteresuje. Jest on naturalnym źródłem wapnia, magnezu i innych niezbędnych dla zdrowia minerałów, które doskonale się wchłaniają. Dzięki niemu kości i zęby mają dostarczane niezbędne dla siebie substancje, a to pozytywnie wpływa zaś na ogólną poprawę komfortu życia.


Niedobór krzemu często objawia się poprzez bóle kręgosłupa i stawów, a także ich deformacje. Uzupełnianie jego braków uelastycznia stawy i kości, wspierając działanie kolagenu w organizmie. Dlatego też krzem zalecany jest zwłaszcza przy intensywnych treningach, wysiłku fizycznym.

Łącząc krzem Organiczny Orsi z koralem morskim dbamy całościowo , nie tylko o kości i stawy, ale również o odporność organizmu , która w okresie wiosennych infekcji jest bardzo ważna.

Tak więc zamiast rezygnować z aktywnego trybu życia, warto się zmobilizować i zadbać o siebie i swoje zdrowie – nawet niewielkie zmiany mogą sprawić, że zaczniemy się czuć znacznie zdrowiej, ale i po prostu lepiej.


12 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page